Často kladené dotazy

Ano, můžete s námi počítat i dlouhodobě po dokončení projektu, jelikož jeho odevzdáním to celé nekončí, ale teprve začíná. Rádi převezmeme do správy i web, e-shop nebo aplikaci, které jsme pro vás sami nevytvořili.

Ano, i takové weby máme na starost. Existuje spoustu webů nebo e-shopů, které jsme z různých důvodů v určitém bodě převzali a nadále se starali o jejich správu nebo další plánovaný rozvoj. O některé se staráme dodnes.

Bohužel na tuto otázku není adekvátní odpověď a pravděpodobně vám cenu řešení nesdělíme ani hned na první schůzce.

Cena za tvorbu webu je výsledkem práce několika lidí a několika obsáhlých služeb. Bez klíčových informací nelze udělat ani hrubý odhad této ceny, navíc jsou rozhodující i další faktory, například časový horizont realizace nebo použité technologie.

O víkendech poskytujeme hotlinku a ve většině případech jsme schopni vyřešit problém s nefunkčním webem / e-shopem, nebo přijít na důvod nefunkčnosti. Cena hotlinky se řídí podle platného ceníku, běžnou pracovní dobu máme uvedenou v patičce webu.

Jsme sice z Prahy, ale klienty máme i v Brně, na Slovensku, nebo třeba v Austrálii. Sejít se můžeme u nás v kanceláři, kde vám rádi uvaříme chutnou kávu, nebo on-line.

Ano, nabízíme i technické konzultace a analýzy. Služba se řídí naším ceníkem.