Konzultace zdarma

Podmínky akce

  1. Poskytovatelem akce je společnost PixelBrothers s.r.o. (IČO: 09835423) se sídlem na adrese Kopanina 464/10, 155 00 Praha (dále jen jako Provozovatel).
  2. Akce platí od 1.1.2022 do odvolání.
  3. Akce platí pouze pro nové zákazníky a je spojena s IČO společnosti / OSVČ. Každá firma / živnostník má tedy nárok pouze na 1 konzultaci zdarma.
  4. Konzultace zdarma nemá časové omezení, tzn. po jejím vyčerpání již zaniká nárok na další konzultaci, pokud by se firma rozhodla do budoucna akci opakovat.
  5. Před konzultací zdarma bude dohodnutý termín a bude vyžádáno workflow této konzultace, aby bylo možné se na ni vhodně připravit, nebo aby byl pro konzultaci zvolený vhodný pracovník.
  6. Pro ověření nároku na využití akce potřebuje Provozovatel následující údaje: jméno a příjmení pracovníka; název firmy nebo obchodní název a IČO; e-mailovou adresu. Tyto údaje využívá pouze k interním potřebám. Tato data neopustí EU a nejsou poskytovány žádným dalším stranám.
    • Pouze v případě souhlasu ze zasíláním marketingových sdělení jsou data předána dále do naší databáze u společnosti ECOMAIL.CZ, s.r.o. (IČO: 02762943) (se sídlem na adrese Na Zderaze 1275/15, 120 00 Praha. Společnost Ecomail s těmito daty nijak dále nepracuje.