O nás

Jsme PixelBrothers

Pod značkou #PixelBrothers stavíme weby a e-shopy na míru; provozujeme vlastní ERP systém Skyware; programujeme automatizace; propojujeme aplikace se třetími stranami; tvoříme firemní systémy nebo mobilní aplikace od roku 2016.

Kromě tvorby webů, e-shopů, firemních a databázových systémů na míru, nabízíme také již hotové moduly pro PrestaShop, či jiná softwarová řešení pro vaše podnikání nebo volný čas.

Navazujeme zejména dlouhodobé spolupráce a rádi budujeme obchodní přátelství. Úspěch našich zákazníků je pro nás stejně důležitý jako ten náš.

Mise

Chceme všem firmám a podnikatelům poskytnout takové podmínky pro jejich práci, aby nemuseli využívat jednotky až desítky různých softwarů. Chceme usnadnit jejich práci jednotnými systémy, které uzavřou celý jejich prodejní proces a pokryjí všechny jejich potřeby. Jsme především podnikatelé, máme zkušenosti z korporátů i mimo IT a umíme se vcítit do potřeb jednotlivých firem, pro které pracujeme.

logo

Historie

07/2016 Vznik značky

Po několika letech v různých korporátech jsme se osamostatnili, navázali na předchozí vedlejší tvorbu a začali podnikat. Naši digitální tvorbu jsme prodávali pod značkou PixelBrothers.

2017 Komplexní projekty

Do následujícího roku jsme vykročili ve spolupráci se značkami jako jsou Novarli, Modrá pyramida nebo Sodexo, pro které jsme dělali weby, grafiku, tisk a propagační videa.

2018 E‑shopy a PrestaShop

Do portfolia jsme zařadili e‑shopy zejména na PrestaShopu, ale nechyběla ani realizace na platformě OpenCart či vlastních prodejních platformách.

2019 Automatizace

E‑shopy a webové aplikace našich zákazníků jsme začali napojovat na účetní systémy a aplikace 3. stran, synchronizovat je s katalogy dodavatelů, odesílat z nich notifikace dopravcům nebo skladovým službám.

2020 Zahraniční projekty

Neposkytujeme služby pouze pro pražany nebo čechy, ale také pro slováky či australany. Projekty našich klientů prodávají po celém světě a právě zde se podnikatelům hodí naše zkušenosti.

01/2021 Založení firmy

Doposud jsme necítili potřebu vlastnit nebo řídit firmu a zatěžovat se byrokracií, ale charakter zakázek a vývoj značky spěl k tomuto zásadnímu bodu. Další rok jsme tedy začali s aktualizovanou firemní identitou a novými kolegy pod hlavičkou s.r.o.

2022 Nová PHP platforma

Definovali jsme nové jádro vlastního PHP systému, které nám umožní dodat weby na míru v polovičním čase, zatímco máme stále volné ruce pro jakoukoliv individualizaci.

Standardizace nám umožňuje nejen rychlejší vývoj, ale také rychlejší a dostupnější servis.

2023 Unikátní PageBuilder

Jako nadstavbu PHP systému z loňského roku jsme připravili unikátní webový editor, který našim zákazníkům poskytuje neomezené možnosti správy obsahu jejich webu a všech jeho stránek a podstránek.

Díky PageBuilderu si naši zákazníci staví další podstránky webu sami, v reálném čase, bez omezujících předdefinovaných šablon, avšak stále v souvislosti s grafickými prvky webu i své značky.

06/2024 Weby, e‑shopy a ERP

Stavíme webové stránky a e‑shopy na vlastní výkonné platformě, provozujeme vlastní ERP systém a dlouhodobě spolupracujeme na projektech jednotlivců a malých i velkých firem.

2024+ Budoucnost

Budoucnost je nádherná a věříme, že jsme její součástí. Buďte součástí i vy a pojďme se společně stát jedničkami na trhu.

S čím vám můžeme pomoci?

Prakticky s čímkoliv, co se týká webů a webových aplikací.

01 E-Commerce

Pomůžeme vám se startem i expanzí ve světě on-line prodeje. Máme k dispozici vlastní platformu, nebo rozsáhlé zkušenosti s PrestaShopem.

Více o e‑shopech

02 Webdesign

Vymyslíme a vytvoříme webovou prezentaci pro vaši značku, produkt nebo firmu. Umíme rozsáhlé i jednostránkové weby.

Více o webech

03 Firemní systémy

Zdigitalizujeme a zautomatizujeme firemní agendu ať už pomocí našeho systému, nebo individuálně podle potřeby.

Více o systémech

04 Servis

Nemá se vám o web nebo e‑shop kdo starat a potřebujete jednorázový nebo pravidelný servis? Jsme tu pro vás.

Více o servisu