Firemní systémy

Ve firmách je bohužel běžné, že každé oddělení pracuje s jinými daty, jinými čísly a jinými metrikami a není tak možné efektivně firmu řídit. Pracovníci sice mívají data úhledně vedená v Excelu, ale každý ve svém, každý jinak a nikdo tak nepracuje s centrální databází informací.

Další možností je aktivní využívání různých specializovaných systémů, nicméně žádný z nich není natolik komplexní, aby uměl pojmout veškerou vaši agendu a používají se tak kombinace produktů, které nejsou navrženy pro vzájemnou komunikaci či sdílení dat a opět tak vzniká problém, že nemáte všechna data pohromadě a není tak s nimi možné efektivně pracovat.

My se tyto situace snažíme změnit a poskytnout do každé firmy takové systémy, které naplno využije každý z týmu a pomohou efektivně řídit celý firemní proces. CRM, ERP, DMS, CMS... je jedno, jak jim chceme říkat - důležité je, že budou fungovat.

Jaká bude naše role?

01 Pomůžeme s výběrem vhodného řešení

Abyste neudělali krok vedle, pomůžeme vám s výběrem vhodné platformy pro vaše potřeby.

02 Navrhneme design a funkce e‑shopu, webu či systému

Připravíme grafický návrh e‑shopu nebo webu, který bude odpovídat vaší firemní identitě a vašemu zaměření.

03 Postavíme, připravíme a spustíme

E‑shop nebo web postavíme na vhodně zvolené platformě podle objednávky, otestujeme, připravíme ke spuštění a následně spustíme do provozu.