Reference Gigaprint

Společnost Gigaprint nás oslovila s realizací světelné 3D reklamy na fasádu nad prodejnu, aby vynikla mezi ostatními osvětlenými podniky na Sokolovské ulici.

Připravili jsme nabídku a vizualizaci, kterou jsme namontovali na reálnou fotografii prodejny. Definovali jsme rozměry, zjistili možnosti instalace, vyřezali a natřeli PVC, provrtali zeď na několika místech kvůli elektřině až dovnitř prodejny, navrtali distanční tyče a reklamu pověsili.

Nyní je prodejna v ulici nepřehlédnutelná.

Podrobnosti
Světelná 3D reklama pro prodejnu Gigaprint

Průběh instalace

Souhrn

Nejprve bylo nutné návrh zákazníkovi představit, aby bylo jasné, do čeho se to vlastně budeme pouštět. Návrh bylo potřeba ukázat také památkářům kvůli schválení instalace. Prodejnu jsme tedy vyfotili a na fotografii digitálně "namontovali" logo v naměřené velikosti.

Schválený návrh od zákazníka i od památkářů bylo možné vyřezat z PVC, nalakovat podle barev z logomanuálu a do vyfrézované drážky vlepit LED pásek pro osvětlení.

V domluvený termín instalace zbývalo provrtat prodejnu pro elektroinstalaci pro každé písmeno zvlášť, navrtat fasádu distančními tyčemi pro jednotlivá písmena a nakonec všechna písmena osadit.

Součástí instalace je i světelné čidlo, které reklamu po setmění každý den automaticky rozsvěcí.

Prodejna Gigaprint v pražském Karlíně je od července roku 2019 na Sokolovské ulici doslova k nepřehlédnutí.

Podrobnosti

  • Termín realizace červenec 2019
  • Doba realizace ~2 týdny
  • Typ zakázky Reklamní činnost