Reference ITAX PRECISION

ITAX je česká rodinná firma, která více než 20 let dodává do firem a škol kovoobráběcí stroje.

Poskytují i další doplňkové služby, jako zaškolení obsluhy, údržby i programování CNC řídicích systémů, záruční i pozáruční servis strojů, dodávky náhradních dílů i příslušenství pro obrábění.

V červenci roku 2018 jsme s touto firmou zahájili spolupráci při stavbě e-shopu na platformě PrestaShop, kdy jsme připravili šablonu na míru a mnoho dalších individuálních úprav či modulů.

E-shop dodnes posouváme kupředu, různě jej optimalizujeme, individualizujeme a rozvíjíme tak, aby byl pro jeho majitele přínosem a usnadněním práce nebo nástrojem pro zefektivnění prodeje příslušenství a doplňkových služeb a nikoliv překážkou v jeho podnikání.

Podrobnosti Přejít na web
Internetový obchod pro dodavatele CNC strojů a příslušenství pro školy i fabriky.

Klíčové funkce webu

Souhrn

Od zahájení spolupráce v roce 2018 utekl již nějaký čas, za který jsme pro e-shop ITAX nakódovali šablonu na míru, připravili mnoho individuálních úprav a postavili spoustu modulů. Dnes poskytujeme pro tento e-shop pravidelný servis a rozvoj, ale i hosting. Podílíme se na dalších projektech společnosti a musíme říct, že si tuto spolupráci opravdu užíváme.

Hledáte i vy spolehlivého partnera pro svůj e-shop, se kterým byste rádi navázali dlouhodobou spolupráci a mohli se na něj spolehnout naprosto ve všem? Jsme stále otevřeni novým splupracím a rádi začneme i s vaším projektem.

Podrobnosti

  • Termín realizace červenec 2018 - dodnes
  • Doba realizace Dlouhodobá zakázka
  • Typ zakázky E-shop
  • Platforma PrestaShop
  • Napojení ERP Pohoda