Reference Skinners

Skinners nás oslovili v první polovině roku 2019, kdy zvažovali přechod z jejich dosavadní platformy na novější a stabilnější řešení. Připravili jsme jim komplexní návrh řešení na všechny jejich potřeby, pro které zvolili platformu PrestaShop. Tou dobou vybírali mezi Shopify a Prestou, zatímco jejich stávající e-shop běžel na WooCommerce.

Aktuálně e-shop funguje pro většinu zemí světa a je zásadním pilířem automatizace interního procesu firmy.

Podrobnosti Přejít na web
E-shop pro lokálního výrobce Barefootů s celosvětovým prodejem.

Klíčové funkce webu

Souhrn

První verzi e-shopu jsme po navázání spolupráce na začátku roku 2019 a po dlouhých přípravách spustili začátkem roku 2020. V té době se jednalo o prodej 1 produktu ve 2 variantách - pro dospělé a pro děti. E-shop byl napojený na Amazon MWS, fulfillment Skladon a účetní systém Pohoda. E-shop se postupně díky špičkovému produktu rozrůstal, rozvíjeli jsme jej prakticky bez přestávky každý měsíc, což vyústilo ke spuštění jeho 2. verze v první polovině roku 2021.

V roce 2021 přišli ve Skinners s produktem Skinners 2.0, kde došlo oproti produktu 1.0 k celé řadě vylepšení a e-shop byl rozšířený také o další doplňkové produkty - snapbacks a ponožky. V této fázi umí e-shop importovat objednávky také z Kickstarteru, kde prodej produktu Skinners 2.0 začal a odstartoval novou éru ponožkobot.

Začátkem roku 2022 jsme do e-shopu přidali novou řadu Kids 2.0, která zcela nahradila jejich starší variantu. V červenci přišla další bomba v podobě prvních barefoot bot Skinners Walker, jejichž předobjednávky jsou do e-shopu importovány pomocí dalšího nového řešení na míru.

Milujeme, kam jsme se se Skinners dostali a co vše jsme společně zvládli. A pokud máte i vy produkt, se kterým chcete vyrazit do celého světa a potřebujete řešení, na které se můžete spolehnout a bude růst společně s vámi a vaší vizí a pokud potřebujete agenturu, která vám dovolí vaše IT starosti delegovat, jsme tu pro vás.

Podrobnosti

  • Termín realizace únor 2019 – dodnes
  • Doba realizace Dlouhodobý projekt
  • Typ zakázky E-shop
  • Platforma PrestaShop