Reference TEKA E-shop

Se společností TEKA jsme se dali dohromady v únoru roku 2021, kdy hledali někoho, kdo by převzal vývoj a provoz jejich e-shopu postaveného na PrestaShopu.

Hned ze startu jsme začali několika vlastními rozšířeními a zásadním faceliftem vzhledu. Ačkoliv jsme měli dost svázané ruce stávajícími funkcemi a vybranou šablonou, výsledek se podařilo skutečně o velký krok posunout i přesto, že jsme museli dodržovat omezení platformy.

Aktuálně má e-shop B2C i B2B sekci, aktualizuje katalog a sklad automaticky, odesílá objednávky do systému Navision a další funkce stále připravujeme.

Podrobnosti Přejít na web
Vybavujete kuchyň nebo jste designér a hledáte dodavatele kuchyňského vybavení?

Klíčové funkce webu

Souhrn

Na začátku spolupráce nás čekaly neznámé vody předchozích tvůrců, ke kterým jsme při převzetí projektu neměli mnoho technických informací. Pokud je však dodržený postup rozvoje jádra a přípravy modulů, není problém se postupně se změnami seznámit a na jejich rozvoj navázat.

Dnes aktivně rozvíjíme tento e-shop, spustili jsme dlouho odkládanou B2B sekci, dotáhli otevřené body, vyřešili aktualizaci skladové dostupnosti nebo automatizaci objednávkového procesu i za hranice samotné Presty.

Hledáte i vy změnu a rádi byste svůj již hotový projekt svěřili někomu jinému? Rádi se o vás a váš e-shop nebo web postaráme.

Podrobnosti

  • Termín realizace únor 2021 - dodnes
  • Doba realizace Dlouhodobá spolupráce
  • Typ zakázky Facelift e-shopu, servis, rozvoj
  • Platforma PrestaShop