Reference TEKA E-shop

Se společností TEKA jsme se dali dohromady v únoru roku 2021, kdy hledali někoho, kdo by převzal vývoj a provoz jejich e-shopu postaveného na PrestaShopu.

V roce 2023 jsme začali vývoj nového e-shopu, pro který se firma rozhodla využít opět platformu PrestaShop a který jsme spustili v červenci.

E-shop má mnoho vylepšení na míru od nákupního košíku přes integraci se systémem Microsoft Business Central.

Podrobnosti Přejít na web
Vybavujete kuchyň nebo jste designér a hledáte dodavatele kvalitního a designového kuchyňského vybavení?

Klíčové funkce webu

Souhrn

Na začátku spolupráce nás čekaly neznámé vody předchozích tvůrců, ke kterým jsme při převzetí projektu neměli mnoho technických informací. Pokud je však dodržený postup rozvoje jádra a přípravy modulů, není problém se postupně se změnami seznámit a na jejich rozvoj navázat.

2 roky jsme aktivně rozvíjeli tento e-shop, spustili jsme dlouho odkládanou B2B sekci, dotáhli otevřené body, vyřešili aktualizaci skladové dostupnosti nebo automatizaci objednávkového procesu i za hranice samotné Presty.

V červenci 2023 jsme spustili nově vytvořený e-shop, pro který se firma rozhodla po předchozí zkušenosti zvolit opět PrestaShop. E-shop jsme napojili na Microsoft Business Central, do kterého odesíláme objednávky a zároveň z něj čteme aktuální data o produktech, jako je stav skladu nebo ceníky pro jednotlivé zákaznické skupiny.

Hledáte i vy změnu, rádi byste svůj již hotový projekt svěřili někomu jinému, nebo plánujete stavbu nového e-shopu na PrestaShopu nebo vlastním řešení? Rádi se o vás a váš e-shop nebo web postaráme.

Podrobnosti

  • Termín realizace únor 2021 - dodnes
  • Doba realizace Dlouhodobá spolupráce
  • Typ zakázky Facelift původního e-shopu, servis, rozvoj, stavba nového e-shopu, individuální vývoj
  • Platforma PrestaShop