Servis

Postavením webu, e-shopu nebo aplikace práce nekončí, ale teprve začíná. Je třeba reagovat na změny trhu, legislativy, konkurence, ale také na vlastní vývoj značky, firmy a na podněty a potřeby zákazníků či uživatelů.

A přesně v takových chvílích stojíme při vás jako obchodní partner, na kterého se můžete spolehnout jak technicky, tak časově.

Nabízíme dlouhodobý servis a rozvoj vašich webových projektů a jsme tu proto, abychom vám podnikání nejen na internetu co nejvíce usnadnili.

Jak servis probíhá?

01 Podepíšeme smlouvu

Abychom své obchodní přátelství na takové úrovni utvrdili, podepíšeme roční smlouvu, která náš závazek vůči vám učiní maximálně platným, abyste měli jistotu, že se na nás můžete spolehnout.

02 Rezervujeme kapacity

Rezervujeme si pro vás na každý měsíc tolik času, na kterém jsme se dohodli ve smlouvě a tento vám věnujeme přednostně. Vaše požadavky tak budou odbavovány obratem v rámci předem stanovených lhůt.

03 Odbavíme vaši agendu

Všechny body, které nám přesunete, zapracujeme podle jejich charakteru a priorit, takže havárii webu nebo e-shopu budeme řešit vždy naprosto přednostně. Charakter úkonů rozdělujeme do 4 skupin.

04 Využijeme nevyužitý čas

A aby vám nevyužité kapacity v konkrétním měsíci zcela nepropadly, převedeme 50 % z nich do dalšího měsíce. A takto to uděláme pokaždé po dobu trvání či prodlužování smlouvy.